telefon_tablet_veri_kurtarma_2

Telefon ve Tablet Veri Kurtarma İşlemi

Teknolojik cihazların her geçen gün daha da arttığına şahitlik etmekteyiz. Üstelik sürekli ilerleyen teknoloji sayesinde özelliklerine yenisi eklenerek hayatımızda yer almaktadırlar. Bu cihazların kullanımı hayatımızı her ne kadar basitleştirdiği gözümüzün önünde. Ancak bu cihazlarda bazen sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Karşımıza sıklıkla çıkan sorunlardan biri de veri kaybı olabilmektedir. Hal böyle olunca da veri kurtarma işlemi gerekli olmaktadır. Veri kurtarmanın önemli bir işlem olduğunun farkında olan ekibimiz sizlere bu konuda profesyonel yardımda bulunmaktadır.

Silinen ya da kaybolan verileri kurtarmak küçümsenmeyecek kadar önemlidir. Gerekli belgelerin, önemli dosyaların ve fotoğrafların bulunduğu telefon ve tabletlerde veri kurtarma işlemi deneyim gerektirmektedir. İşinde deneyimli olmayan kişilere teslim edilen telefon ve tabletlerdeki veriler geri dönmemek üzere silinebilir ve kurtarmak imkansız olabilir.

Telefon veri kurtarma işleminde kullandığımız profesyonel ekipmanlarla mobil cihaz incelemeleri yapmaktayız. Gerek telefonunuzda gerekse tabletinizde bulunan hafıza modüllerini incelemekteyiz. Simkart ve hafıza kartında bulunan verileri mantıksal ve fiziksel olarak kurtarılmalarını sağlıyoruz. Bu işlemler tablet veri kurtarma işlemi için de geçerli olmaktadır.

Laboratuvarımızda telefon ve tabletlerde veri kurtarmak için kullandığımız cihazlar son sistem teknolojik ürünlerdir. Veri kurtarma işleminde oldukça başarılı olan ürünlerimiz ülke içerisinde pek çok kurum tarafından kullanılmaktadır.

telefon_tablet_veri_kurtarma_3

Telefon ve Tabletlerinizde Neleri Kurtarıyoruz?

Ekibimiz telefon ve tabletinizde bulunan pek çok veriyi size geri kazandırmaktadır. Veri kurtarmada birbirinden farklı cihaz ve yazılım yöntemlerini kullanmaktadır. Ekibimizin kurtarım yapabildiği işletim sistemleri IOS ve Android işletim sistemleridir. Bu işletim sistemlerine sahip tablet ya da telefonlara sahipseniz veri kurtarma konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Kurtarma garantisi veriyor ve sizin için önemli verileri geri kazandırıyoruz.

Telefon veri kurtarma işleminde kurtardığımız pek çok dosya ve veri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu işlemleri tablet veri kurtarma işleminde de uyguluyoruz. İşte IOS ve Android işletim sisteminlerinde kurtardığımız dosyalar:

  • Telefon kayıtlarınızın yer aldığı rehber
  • Cihazlarınızdaki fotoğraflar ve video kayıtları
  • Almış olduğunuz notlar
  • Ses kayıtlarınız

Siz de kurtarılmasını istediğiniz verileriniz için bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. Unutmayın, veri kurtarmak bizim işimiz. Üstelik profesyonel cihazlar ve ekibimiz ile.